Típus
Eladó
Kategória
Társasházi lakás
Eladási / Kiadási ár
99 M Ft
Alapterület
70m²
Építés éve
1900
Ingatlan állapota
Közepes
Fűtés
Egyéb
Szobák száma
2db
Szintek száma
4
Emelet
3

Leírás

Eladó hangulatos, világos, csendes udvarra néző, jelenleg kétszobás polgári lakás a Nagy Vásárcsarnok és a Bálna közvetlen közelében, illetve a Ráday utca és a Váci utca szomszédságában.

A lakás egy szépen felújított eklektikus lakóház második emeletén helyezkedik el. Az épület homlokzata védett.

Az ingatlan a 2. emeleten helyezkedik el, függőfolyosóról nyílik, viszont ablakai előtt nem jár el senki.
A lakás könnyen átalakítható amerikai konyhás nappali + 2 hálószobás kialakítássá.

Két fürdőszobával és két konyhával is felszerelt a lakás. A fűtésről és vízmelegítésről egy kondenzációs gázkazán gondoskodik. Mindkét szoba klimatizált.

Az ablakok DK-DNY-i irányba néznek.

Két tulajdonosa van, tehermentes, rövid határidővel költözhető.

Megtekinthető előre egyeztetett időpontban, akár hétvégén is. Az ingatlan folyamatosan rövid távon bérbe van adva.

A fényképnézegetőben a képek a jobb alsó sarokban elhelyezett négyzetszerű ikonra kattintva tovább nagyíthatóak.

IngatlanMax.hu - eladó ingatlanok - ingatlanpiac
Adatvédelmi áttekintés

Ez a weboldal sütiket használ annak érdekében, hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújthassuk. A sütikre vonatkozó információkat a böngészőjében tároljuk, és olyan funkciókat látnak el, mint például az Ön felismerése a visszatéréskor, valamint annak segítése, hogy csapatunk megértse, mely részeket találja a legérdekesebbnek és leghasznosabbnak.