Típus
Eladó
Kategória
Panel lakás
Eladási / Kiadási ár
59.9 M Ft
Alapterület
52m²
Ingatlan állapota
Felújított
Fűtés
Távfűtés
Szobák száma
1db
Szintek száma
10
Emelet
9

Leírás

Óbudán a Flórián tér mellett, 52m2-es, 1+ 2 félszobás lakás eladó!

A lakás a Szentendrei úton van, egy tíz emeletes panel épület 9. emeletén.
Remek az elosztása, így ideális választás lehet családosoknak, de befektetés szempontjából is kiváló választás lehet központi elhelyezkedésének köszönhetően.

Lakásba lépve a közlekedő folyosóról jobbra nyílk a gardrób, a fürdőszoba és a mellékhelyiség. Szemben a konyha található egy spájzzal együtt.
Balra az első ajtó a nagyobbik szoba bejárata, folyosón továbbhaladva szintén balra az étkező és a hálószoba található.
Szobák körbejárhatóak, de egy leválasztással külön bejárata is lehet.

Főbb jellemzők:
– Új nyílászárók, redőnnyel
– Biztonsági bejárati ajtó
– Felújított villany és vízhálózat
– Ablakos, világos konyha
– Klíma

Lakóközösség csendes, lépcsőház tiszta és rendezett, zárt kapucsengős.
Oktatási és egészségügyi intézmények a közelben, piac és a Flórián téri üzletház 2 percre, a Duna part sétatávolságra.
KIVÁLÓ infrastruktúra és közlekedés!

Irányár: 59.900.000 FT.

Kérdése van? Szeretné megnézni az ingatlant? Keressen bátran, a megadott elérhetőségeken, akár hétvégén is!
Jöjjön el, nézze meg!

IngatlanMax.hu-eladó ingatlanok-ingatlanpiac
Adatvédelmi áttekintés

Ez a weboldal sütiket használ annak érdekében, hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújthassuk. A sütikre vonatkozó információkat a böngészőjében tároljuk, és olyan funkciókat látnak el, mint például az Ön felismerése a visszatéréskor, valamint annak segítése, hogy csapatunk megértse, mely részeket találja a legérdekesebbnek és leghasznosabbnak.