Típus
Eladó
Kategória
Ikerház-fél
Eladási / Kiadási ár
119.9 M Ft
Telek terület
430m²
Alapterület
122m²
Építés éve
2025
Ingatlan állapota
Új építésű
Fűtés
Egyéb
Szobák száma
5db
Szintek száma
1

Leírás

Csak a KOMPLEX Ingatlannál!

Árcsökkenés!

Komárom-Esztergom Vármegye ” ékszerdobozában ” Tatán, az Öreg tó szomszédságában ( kb. 200m ), az M1-es autópálya lehajtóhoz közel, pazar környezetben kínálunk megvételre új építésű, ikerházi ingatlanokat.

A 2 ingatlan tükörképe egymásnak, egyenként 122m2-esek és 430m2 kert tartozik hozzájuk. Az alsó szinten 21m2-es étkező-konyha, 20m2-es nappali, előtér, tároló, kamra, fürdő, és egy dolgozószoba, felül 3db 10m2 feletti szoba, háztartási helyiség, fürdő kapott helyet.

Rendkívül költséghatékony hőszivattyús rendszerrel, hűtő-fűtő funkcióval, ( hőleadás padlófűtésen keresztül, a plafonhűtés választható ) szerelve kb. 10-12000.-Ft.-s rezsiköltséggel számolhatunk, A++ os energetikai besorolás mellett!

A kivitelező cég leinformálható, számos befejezett, átadott projekttel büszkélkedhet a környéken!

Az ingatlanokban a szaniterek, burkolatok, konnektorok stb., adott m2 árban választhatók! A teljes vételár kifizetése %-os részletekben történik, az adott munkafolyamat elvégzése után!

Várható beköltözés 2025 második felében!

Amennyiben elnyerte tetszését a hirdetés, javasolnék egy személyes találkozót a telken, akár a kivitelező cég vezetőjének a társaságában is!

Hétvégén is elérhető vagyok, egyeztessünk időpontot!

Köszönöm, hogy idejéből ” áldozott ” a hirdetés megtekintésére!

S.L.

IngatlanMax.hu - eladó ingatlanok - ingatlanpiac
Adatvédelmi áttekintés

Ez a weboldal sütiket használ annak érdekében, hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújthassuk. A sütikre vonatkozó információkat a böngészőjében tároljuk, és olyan funkciókat látnak el, mint például az Ön felismerése a visszatéréskor, valamint annak segítése, hogy csapatunk megértse, mely részeket találja a legérdekesebbnek és leghasznosabbnak.