Típus
Eladó
Kategória
Ház
Eladási / Kiadási ár
145 M Ft
Telek terület
1119m²
Alapterület
150m²
Építés éve
2008
Ingatlan állapota
Szobák száma
4db

Leírás

Csodálatos kert, egyedi stílus a Pilis szívében!

Eladó Pilisvörösvártól nem messze, Piliscsaba Garancsligeti részén, nyugodt környezetben található egy 1119 m²-es, gyönyörű kerttel rendelkező, kétszintes családi ház.

Az ingatlan 2008-ban épült, 38-as téglafalazattal és külső, 15 cm vastag hőszigeteléssel.

Belső kialakítása egyedi:
-felső szinten (95 nm): előtér, 3 szoba, fürdőszoba, WC, gardrób rész, egy kis szintkülönbséggel tágas nappali+konyha+étkező teraszkapcsolattal és egy télikerttel, lépcsőlejáró az alsó szintre
-szuterénszinten: fűthető garázs, szauna zuhanyzóval, mosdóval, fedett kocsibeálló.

A fűtés gázkazánnal működik, hidegburkolatos részeken padlófűtéssel.
Az utcafronti- és garázskapu elektromos.

Az egész telek telis-tele van gyönyörű növényekkel (gyertyán, galagonya, ringló, tiszafa, hársfa, ginkgo, füge, cseresznye-, meggyfa, vérszilva, színes virágok, stb. :)). Még gyógynövényes rész is helyett kapott a kertben. Hangulatos kis kiülős részek vannak az érett növényzet között. 🙂

Ez a ház és kert egy igazi csoda, ha szereti a különleges hangulatot! 🙂
Budapest kb. 40 perc vonattal.
A közelben számos kirándulási lehetőség.

Ha további kérdése lenne vagy megtekintené az ingatlant, kérem hívjon!
Őri Klaudia 20/253-2522

IngatlanMax.hu - eladó ingatlanok - ingatlanpiac
Adatvédelmi áttekintés

Ez a weboldal sütiket használ annak érdekében, hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújthassuk. A sütikre vonatkozó információkat a böngészőjében tároljuk, és olyan funkciókat látnak el, mint például az Ön felismerése a visszatéréskor, valamint annak segítése, hogy csapatunk megértse, mely részeket találja a legérdekesebbnek és leghasznosabbnak.