Típus
Eladó
Kategória
Gyárépület/Üzemépület
Eladási / Kiadási ár
295 M Ft
Telek terület
8241m²
Alapterület
1023m²
Építés éve
1960
Ingatlan állapota
Közepes
Fűtés
Gáz központi

Leírás

Veszprém vármegyében, a 8-as út mellett, Hajmáskér település külterületén, telephely besorolású, Gip-2 gazdasági övezetben fekvő, 1023 nm-es felépítménnyel rendelkező ingatlan eladó 8241 nm-es telken.
A 8-as útról könnyen, szilárd útburkolaton megközelíthető, környezetében kereskedelmi, szolgáltató és ipari létesítmény található.
A telek enyhén lejtős, az utcafront felé parkosított, innen lehet behajtani a területre.
A felépítmény földszintes, vegyes funkciójú.

Összesen:
1023 nm iroda, lakótér, kiszolgáló helyiségek + 7 nm terasz + 121 nm fedett rakodótér

Két részre tagolódik az ingatlan:
Első rész a telek déli részén:
171 nm iroda, lakótér, kiszolgáló helyiségekkel + 7 nm terasz + 76 nm fedett rakodótér.
Hozzátartozó telek: 1.582 nm.
Az utcafronti rész iroda kialakítású, de lehetővé teszi a lakhatást, igényesen kialakított, ízlésesen berendezett tágas étkezőkonyha – nappalival (53 nm) rendelkezik, valamint 2 hálószobával, gardróbbal, sarokkádas fürdőszobával, külön WC-vel, kondiszobával, kis konyhával, kamrával teljes kényelmet nyújt akár több személy részére is. Fűtését elektromos kazán biztosítja a helyiségekben padlófűtéssel.
Ez az épületrész 2022-es korszerűsítés során külső 10 cm-es szigetelést kapott, valamint új műanyag nyílászárókat építettek be és a új magastetőt cserép burkolattal. Légkondicionálóval felszerelt.
Állapota újszerű, jól karbantartott, szép kivitelezésű.

Az utcafronti részre egy kb. 90 nm-es fedett, grill terasz épült, mely kiváló pihenőhely még a legnagyobb nyári melegben is. Szabadtéri konyha, étkező, grill, tűzrakóhely, pihenőhely, parkosított terület, gépkocsibeállók és egy medence is helyet kapott a telek első részén.

Hátsó rész:
852 nm műhely, raktár, tároló, iroda, kiszolgáló helyiségek, kazánház, rámpa, zárt tárolótér + 45 nm fedett tároló.
Hozzátartozó telek: 6.659 nm.
A hátsó rész fűtését egy gazdaságos üzemelésű, fa elgázosító kazán látja, mely igény esetén rá tud segíteni az első rész fűtésére is. A helyiségekben radiátoros fűtés van, ill. a rendszerre csatlakozó légbefúvó rendszer is működik.
Ezen az épületrészen kicserélték a nyílászárókat, valamint az egyik oldalára és a tetőre szendvicspanel szigetelést helyeztek.
Autószerelő műhely, asztalos műhely, raktár, tároló funkciókkal hasznosított, valamint a hozzá tartozó szociális helyiségekkel, irodákkal.
Állapota átlagos, helyenként felújítandó.

Közművek:
villany: 3 X 64 A
víz: közmű hálózatról, de fúrt kút is rendelkezésre áll
gáz: a telek előtt az utcában
csatorna: önálló szennyvíztározóval rendelkezik, de a közmű is ki van építve az utca felé.

Az ingatlan hátsó felének nagyobb része jelenleg is bérbe van adva, így befektetőknek is ajánljuk.

Érdeklődés esetén várom megkeresését.

IngatlanMax.hu - eladó ingatlanok - ingatlanpiac
Adatvédelmi áttekintés

Ez a weboldal sütiket használ annak érdekében, hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújthassuk. A sütikre vonatkozó információkat a böngészőjében tároljuk, és olyan funkciókat látnak el, mint például az Ön felismerése a visszatéréskor, valamint annak segítése, hogy csapatunk megértse, mely részeket találja a legérdekesebbnek és leghasznosabbnak.