Típus
Eladó
Kategória
Gyárépület/Üzemépület
Eladási / Kiadási ár
477 M Ft
Telek terület
2750m²
Alapterület
740m²
Építés éve
2025
Ingatlan állapota
Új építésű
Fűtés
Egyéb

Leírás

Gyálon, GKSZ-6 besorolású övezetben kínálunk eladásra egy 2750 m2-es telken épült 740 m2-es új építésű, igényesen kialakított ipari csarnokot.

A létesítmény az M0 autóút, az M5 autópálya és a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér közelsége miatt kiválóan megközelíthető. Az odavezető közút össztömeg korlátozás nélküli zónában fekszik.

A csarnok szerkezete acélváz, 10 cm-es – illetve a tető 12 cm-es – szendvicspanel.

Az aljzat pormentes ipari betonból készült, 8 tonna/m2 teherbírású.

Az épület alsó szintje – összesen 640 m2 – egy 300 m2-es, valamint egy 200 m2-es csarnokból áll, kialakításra került még egy 100 m2-es iroda, és a szociális helyiségek.

Mindkét csarnok belmagassága 6 méter, a gerincnél lévő legmagasabb pont 7,2 méter.

A 300 m2-es csarnok 2 db 4,2 méter, míg a 200 m2-es csarnok 3 db 3,5 méter magas Hörmann ipari kapuval rendelkezik.

A felső szinten egy 100 m2-es lakást alakítottak ki, amely nappali-étkező-konyha, hálószoba, fürdő + WC, külön WC, gépészeti helyiség elosztású. A lakáshoz erkély is kapcsolódik.

A teljes hűtést és fűtést hőszivattyús rendszerrel oldották meg, padlófűtéssel.

Az épület összközműves, ipari árammal is rendelkezik.

Az ingatlan területén hatalmas parkolót is találunk, így a parkolás is kényelmesen megoldott.

Szeretettel várom megtisztelő hívását a hét minden napján.

IngatlanMax.hu - eladó ingatlanok - ingatlanpiac
Adatvédelmi áttekintés

Ez a weboldal sütiket használ annak érdekében, hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújthassuk. A sütikre vonatkozó információkat a böngészőjében tároljuk, és olyan funkciókat látnak el, mint például az Ön felismerése a visszatéréskor, valamint annak segítése, hogy csapatunk megértse, mely részeket találja a legérdekesebbnek és leghasznosabbnak.