


Típus
EladóKategória
Családi házEladási / Kiadási ár
44.9 M FtTelek terület
636m²Alapterület
160m²Építés éve
1940Ingatlan állapota
FelújítandóFűtés
Gáz cirkoSzobák száma
4dbLeírás
Heves vármegye szívében, Lőrinciben, a település központi részén kínálok megvételre egy különleges hangulatú, kétgenerációs családi házat, mely egy 636 nm-es telekre épült, összesen 160 m² lakóterülettel (két, egyenként 80 m²-es lakrész) várja új tulajdonosát.
A ház kb 1945-ben épült, vegyes falazattal (vályog + tégla), tetőszerkezete stabil, cseréppel fedett.
Bár az ingatlan még nem esett át felújításon, rengeteg lehetőséget rejt magában – akár az eredeti báját megőrizve, akár modernizálva.
Mindkét lakrész külön bejárattal rendelkezik, így ideális választás lehet két önálló család számára, összeköltöző generációknak, vagy akár befektetési célra (pl. albérleteztetés, vendégház kialakítása).
Fűtés és meleg víz:
– Az első lakrészben gázkonvektor és átfolyós vízmelegítő gondoskodik a kényelemről.
– A második lakrész korszerűbb: gázcirkós fűtés radiátorokkal, meleg vizét villanybojler biztosít.
Burkolatok:
Mindkét lakásban hajópadló és járólap burkolatok találhatók, melyek megőrizték a ház karakteres, otthonos stílusát.
Kert és udvar:
A két lakrész között egy 16 m²-es közös pince található, mely tárolásra kiválóan alkalmas, míg a parkosított udvar, a fúrt kút, és a terméskő kerítés meghitt, vidéki hangulatot árasztanak. A füvesített udvar tökéletes helyszín lehet pihenésre, kertészkedésre vagy akár egy kis kerti partyhoz is.
Irányár: 44,9 millió forint
Ez az ingatlan nemcsak egy ház, hanem egy lehetőség a közös életre, a nyugalomra és a jövőre. Válassza ezt a barátságos, sokoldalúan kihasználható otthont Lőrinciben, ahol a központ közelsége és a csendes környezet tökéletes egyensúlyban találkozik.
Miért érdemes megnézni?
Kiváló közlekedés – buszmegálló a közelben, könnyű elérhetőség a környék munkahelyeihez!
Környék jellemzői:
Lőrinci horgásztó: helyben, horgászversenyekkel.
Őstölgyes Nagygombos (túrázás): kb. 5 km
Petőfibányai horgásztó: kb. 5 km.
Hatvani sóderes: kb. 10 km.
Hatvani strand: kb. 10 km.
Hatvani Vadaspark: kb. 10 km.
Hatvan Grassalkovich Múzeum: kb. 10 km.
Apci tengerszem: kb. 15 km.
Gyöngyösi strand: kb. 20 km.
Gyöngyösi állatkert: 20 km
Mátra: kb. 30 km.
Demjén barlang és termálfürdő csúszdapark: kb. 40 km.
Hollókő: kb. 50 km, UNESCO Világörökség része.
Zsóry termál és gyógyfürdő: kb. 50 km.
Egri fürdő: kb. 50 km.
Benzinkutak:
Lőrinci MOL benzinkút: helyben.
Petőfi benzinkút: kb. 5 km.
Hatvani Shell benzinkút: kb. 10 km.
Hatvan: 10 km, autóval kb. 10 perc, tömegközlekedéssel kb. 15 perc. Hatvanban található: Tesco, Aldi, Lidl, McDonald’s, Tedi, Jysk, Pepco, Müller, uszoda, vadászbolt, Penny, Diego stb.
Szolgáltatások Lőrinciben:
Bölcsöde, óvoda, általános iskola, középiskola
Polgárőrség, rendszeres programok, városnapok, ünnepi rendezvények.
Ne hagyd ki ezt a fantasztikus lehetőséget! Gyere el, nézzük meg együtt, és váljon ez az otthon a te új élettereddé!
+36309010338
felvidekiingatlan@gmail.com
www.felvidekiingatlan.hu