Típus
EladóKategória
Családi házEladási / Kiadási ár
139 M FtTelek terület
177m²Alapterület
100m²Építés éve
1950Ingatlan állapota
FelújítottSzobák száma
3dbSzintek száma
1Leírás
Egy igazán KÜLÖNLEGES INGATLANT szeretnék a figyelmükbe ajánlani!
Amennyiben,
-ÖNÁLLÓCSALÁDI HÁZBAN, de fárasztó
– kertgondozás nélkül, nagy terasszal
-EGYSZINTEN
-gyönyörű, száraz, TÉGLÁVAL kirakott BOROS PINCÉVEL
-beépítési lehetőséggel,
-TELJES KÖRŰEN FELÚJÍTOTT ingatlanban szeretne élni, válassza ezt a BUDAÖRS-NAPHEGY (alsó részén), a Farkasréti út fölötti részen található, – 2023-ban ujjá varázsolt – családi házát.
A felújítás során a ház új tetőt, hőszigetelést, – nyílászárókat redőnnyel, szúnyoghálóval – kapott.
A fűtést 3 db inverteres klímával oldjákmeg, de egy elektromos cirko is rendelkezésre áll, radiátoros hőleadókkal. A mintegy 60 cm-es falkanak köszönhetően télen-nyáron kitűnő a hőérzet a házban!
Aki szereti a nagy tereket, belmagasságot, kiválóan fogja érezni magát a házban. A különleges hangulathoz hozzájárulnak a régi fagerendák. A tetőtér beépíthető, így akár egy nagy család számára is külön élettér alakítható ki.
A duplakomfort is a család kényelmét szolgálja.
Habár a ház a felsőkertvárosi részen található, minden infrastruktúra megtalálható a közelben, kiváló a közlekedése, egészségház, bevásárlási lehetőség, óvóda, iskola perceken belül elérhető
NE HAGYJA KI ezt a lehetőséget, a hét minden napján hívhat. megtekintést előre egyeztetett időpontban tudunk biztosítani!
–